Wyraź siebie w stylu Miami Vice.

0
Wyraź siebie w stylu Miami Vice.

Właśnie Miami Vice może okazać się trafionym stylem na letnie dni. Przeważnie kierowany jest to młodszej części odbiorców. Ale warto go wprowadzić do życia u większości z nas.

Dzięki czemu wprowadzimy odrobinę luzy do własnej garderoby. I stworzymy stylizacje, w których będziemy wstanie wyskoczyć raz z przyjaciółki na wakacyjny wypad za miasto lub nad wodę. Czując się podczas letnich temperatur jak najbardziej luźno. Krótkie szoty w połączeniu z krótkimi bluzkami staną się idealną okazją do podkreślenia swoich kobiecych atutów latem. Dodatkowo takie lekkie stylizacje w stylu Miami Vice mogą okazać się strzałem w dziesiątkę podczas wyjazdów na różne festiwale, odbywające się podczas upalnego lata.

Propozycja do miasta w stylu Miami Vice.

bluzki latem z Miami ViceLatem świetnym rozwiązaniem do miasta może okazać się postawienie na lekką bluzkę koszulową w niezwykle modnym tego lata wydaniu tropikalnym. A tym bardziej podkreśli styl lat 80, którego powrót możemy zauważyć, w wielu propozycjach na lato. Bluzka koszulowa możne okazać się świetnym wyborem przez to, że jest zapinana, przez co małe guziki się świetnie komponują w jej lekki styl. Dodatkowo luźny kołnierzyk, który długością sięga do połowy ramienia nadaje tej propozycji wiele uroku. Kolejną niezwykle ciekawą propozycją może okazać się bluzka mgiełka, oczywiście jeżeli postawimy na jej wybór w zdecydowanych wyraźnych kolorach. Obie te dwie propozycje świetnie skomponują się z kładkami szortami czy spodniami z wysokim stanem. Uzupełnieniem takiej lekkiej letniej stylizacji mogą okazać się jaskrawe dodatki, tj. czapki z daszkiem w jaskrawych kolorach czy też sandały.

Luźna stylizacja pełna chillu.

W tym przypadku świetnie do takiej stylizacji mogą się nadać luźne bluzki z długim rękawem. Najlepiej w przypadku takiej stylizacji postawić bardziej na kolory pastelowe, do których podobnie jak w stylizacji powyżej możemy założyć szorty a zakańczając całą stylizację,\. Pięknymi białymi sneakersami. Do tak skomponowanej stylizacji warto pokusić się o założenie dużych kolczyków. Warto zwrócić uwagę, na to że do tego typu stylizacji nie wypada zakładać torebki. Ponieważ za żadne skarby nie będzie w stanie skomponować się z naszym lookiem. Ale w zamian za to możemy wybrać poręczną nerkę.

LEAVE A REPLY