Szpilki – to jeden z najważniejszych dodatków

0

Buty są jednym z najważniejszych dodatków, a założę się, że większość kobiet posiada co najmniej kilka ich par. Dlaczego tak kochamy buty? Ponieważ są niezbędne, aby przyprawić każde ubranie i zmienić nudną kreację w szczyt szyku. Są dostępne w różnych odmianach, kolorach i stylach, także na https://zoio.pl/obuwie/szpilki, a ich cena, oczywiście, zależy od wszystkich tych czynników. Oczywiście, szpilki wysokiej jakości i buty od uznanych projektantów będą największym uszczerbkiem dla twojej kieszeni, ale warto je kupić, jeśli tylko dla satysfakcję z posiadania pary szpilek od Jimmy Choo. Ale spójrzmy prawdzie w oczy, większość z nas nawet nie rozważy zakupu takich markowych butów, nawet w outlecie za 50% ceny! Większość kobiet potrzebuje rozważyć tańsze, ale niezawodne opcje – a wiele tańszych par będzie wyglądać lepiej, trwać dłużej i lepiej pasować do twoich stóp niż para modnych butów od producenta.

szpilkiPoza tym, kto naprawdę może powiedzieć, że szpilki kosztujące tysiące dolarów będą lepsze we wszystkich aspektach? W rzeczywistości większość butów „budżetowych” będzie idealnie wyglądać, czasem będzie prezentować się nawet lepiej niż drogie buty. Przed zakupem pierwszej pary, rozważ swoje potrzeby, a następnie rozpocząć polowanie na dobrą parę. Chcesz być elegancka, seksowna czy słodka? I nigdy nie zaniedbuj łatwości i komfortu noszenia – pamiętaj, buty służą do chodzenia przede wszystkim, dopiero potem rozważ to, jak wyglądają.

Najstarsza sztuczka w książce nadal działa jak złoto: kupuj buty poza sezonem. Kupuj sandały letnie we wrześniu lub buty zimowe w lutym lub marcu, kiedy rozpoczną się promocje.

Skup się na prostych i klasycznych butach, które pasują do każdej szafy. Te klasyczne szpilki nigdy nie są niemodne i łatwo jest je znaleźć. Proste, czarne buty na średnim obcasie można nosić na przykład tak do legginsów lub do eleganckiej sukienki.

Egzotyczne, nietypowe kolory mogą być mniej popularne – a więc często można je znaleźć na przecenach. Większość z nas wybiera czarne i brązowe szpilki, więc warto spróbować poszukać obuwia w innych odcieniach. Może nie każdy kupi różowe buty, ale może to oznaczać, że znajdziesz je na promocji!

LEAVE A REPLY