Tak elegancka to jeszcze nie byłaś – spójrz tylko na te sukienki

0

Na randkę, na spacer, do pracy, po domu – ich miejsce może być wszędzie.

kozaki na słupkuTo klasyka, to szyk , to kwintesencja kobiecości. Inspiracją do wpisu było zobaczenie tej kolekcji https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki i dosłownie od nowa budując moją miłość do tego szykownego wdzianka. Jestem wręcz przekonana że moją miłość podziela większość kobiet, którą odwiedza mojego bloga. Znani jesteście z mojej stanowczości i propozycji na styl. Uwielbiam dobrze wyglądać i tak się czuć. Staram się być kobieca, zmysłowa i pociągająca na tyle na ile się da. Uwielbiam zakładać szpilki – połączenie szpilki jeansy to dla mnie szczyt ponętności i erotyzmu. Jednak sukienka, to sprawa z góry skazana na sukces.

Sukienka to dom pewności siebie.

Nadaj sobie nutkę elegancji, a jednocześnie wybij pewność siebie pod sam szczyt. Buty to tylko element zbudowania z siebie damy i przepięknej kobiety. Makijaż i dodatki kończą efekt dając nie tylko subtelności ale i podkreślając piękno jakie w nasz drzemie. Świetna sprawa to połączenia tego w płynną całość tak aby każdy element pełnił istotna rolę w pełnej cudownej stylizacji. Każda kobieta jest do siebie podobna, dzieli się na te kochające dbanie o siebie i te które pielęgnacje odrzucają na zupełnie inny poboczny tor. Pielęgnacja jak wszystko jest ważna, nie zapominaj o tym.

oliwkowa sukienkaWracając do sukienek.

Sukienki to stara rozwijająca się kwestia ciągle ewoluując i przekształcając się w coraz to lepsze i ładniejsze fasony. Gdy kiedyś modna była rozkloszowana  ciężka suknia. Dziś mała czarna czyli gładki materiał jest nadal niepisanym mistrzem sezonów. Dodatki w takim styli czyli czerwone szpilki dalej są w modzie. Wiec jeśli się zastanawiasz czy warto. Warto. Nie zapominaj o elegancji budując każdą swoją stylizacje. Ja swoje kolejny raz na pewno ubiorę na zoio.pl. I dalej będąc zadowolona z efektów swoich pomysłów. Ewentualnie podmieniając to na coraz to inne dodatki czy przerabiając sukienki tworząc nowe pomysły. Wszystko da się zrobić, zawsze się chce wyglądać najlepiej. Trzeba jeno chcieć..

LEAVE A REPLY