Styl jaki zapanuje w sezonie jesień-zima 2018

0
Styl jaki zapanuje w sezonie jesień-zima 2018

Dla większość z nas wakacje dobiegły końca. Ale dla projektantów to początek kolejnego roku w świecie mody. Dlatego warto sprawdzić jakie propozycje pojawią się w sklepach będących na bieżąco. Ale już teraz możemy się spodziewać iż nadchodzące trendy na sezon jesień-zima będą wprowadzały odrobinę radości oraz kolorów.

Za to możemy być pewni i spodziewać się wielkich powrotów, które spowodują że niektóre panie będą mogły wyciągnąć z dna szafy dawnych swoich ulubieńców. Jednak mimo wszystko warto sprawdzić jakie rzeczy pozwolą nam się poczuć modnie tej jesieni.

Propozycje projektantów w sezonie jesień-zima

Kowbojki to jeden z hitów obuwia jakie powróci do łask. Jednak wiele Pań spotkało się już z nimi dokładnie pod koniec lat 90. Przez co łatwo możemy dojść do wniosku, iż to właśnie projektanci za nimi dosłownie zatęsknili i postanowili nam je podstawić tylko w nieco odświeżonych propozycji. Mimo tego iż kowbojki wracają do świata mody, to możemy znaleźć wiele innych propozycji spośród obuwia damskie na jesień, dobrym przykładem może być kolekcja ze strony https://zoio.pl/obuwie. Lecz nie tylko butami każda kobieta podtrzymuje swoją stylizacji, mimo to nie zmienia to faktu że to właśnie buty damskie odgrywają kluczową rolę w tym jak jesteśmy odbierane przez innych.

stylizacje jesień-zimaPodobnie do obuwia dość kluczową role odrywają kolory czy wzory jakie pojawią się w sezonie jesień-zima. Dokładnie brązy, zwierzęce wzory czy krata to jedne z rzeczy, na które śmiało możemy zwrócić uwagę. Zaczynając od brązu, będącego symbolem lat 70, jednak jeszcze można było się z nimi spotkać około 20 lat temu. Lecz w na tą jesień projektanci postanowili nadać odrobinę życia dla tego koloru. Prezentując w swoich stylizacjach jego elegancję oraz to jak fenomenalnie się on prezentuje w total looku. Natomiast wzory zwierzęce, to temat panujący już od paru lat. Ostatnio dość dużą popularnością cieszy się panterka, który uchodzi obecnie za klasyk pośród wzorów jakie się przez ten czas zdążyły pojawić w świecie mody. Możliwe, że niektóre z nas nie są fantami spodni czy płaszczy według nich jest tej panterki za dużo. Wtedy dobrym wyborem mogą okazać się wybór dodatków właśnie dokładnie w tym stylu jako idealne uzupełnię all black look bądź innych stylizacji.

Ostatnim elementem na jaki przyszło zwrócić uwagę to skórzane sukienki. Wcześniej można znacznie częściej było się spotkać ze skórzanymi propozycjami spódnic czy spodni. Jednak w sezonie jesień-zmia udało się dla tego typu sukienek przebić spoza spódnic oraz spodni.

Śledząc mode możemy powoli już wyciągać propozycje jakie prawdopodobnie bądź nawet w niektórych przypadkach pojawią się na początku roku jako trendy. A co za tym idzie, ze to właśnie my już będziemy przygotowanie by czuć się pewne siebie i modne.

LEAVE A REPLY