Najlepsza ochrona na jesień.

0
Najlepsza ochrona na jesień.

Kto z was nie pragnie zachować ciepła w sobie i do tego prezentować się perfekcyjnie.

Ostatnio kupiłam tani piękny płaszczyk na https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/plaszcze-jesienne,  nie był drogi, a na pewno jakość bardzo mnie zaskoczyła. Pozwoli mi na zbudowanie genialnych stylizacji przekładajacych się na dobry rzetelny odbiór naszego wizerunku. Do tego zawsze przykładam się do dodatków, ponieważ wszystko wpływa na to jak w ostateczności taki tani płaszcze jesienny będzie prezentować się najlepiej. Dla mnie nie jest to prosta sprawa aby dobrać odpowiednie dodatki, nie mówiąc o czymś takim jak sama baza. Miłość do stylizacji, to miłość do chęci tworzenia i ponoszenia się w kreatywności.

Jaka baza do płaszcza na jesień?

Tutaj może skupiłabym się na spodniach. Wygodnych, lekkich jeansach lub zwykłych spodniach z materiału po spodni w kant. Tutaj kwestia samego naszego gustu, ponieważ wybieranie czegoś na siłę zabija kreatywność a samo wciskanie się w coś czego nie lubimy doprowadzi nas nad skraj smutku. No odradzałabym to, jednak gdy sytuacja tego wymaga lub z braku większej przyczyny ja sama wybieram eleganckie stroje. Dotrzymanie kobiecości jest warte swojej ceny gdyż daje nam to odwagi, piękna i poczucia się docenionym. Dlatego do spodni i płaszcza dobrym dodatkiem będzie koszula, ta biała lub niebieska sprawi że cały komplet będzie opływał w nieziemskim  zachwycie. Z butów najważniejsze to botki lub kozaczki, te nie tylko są wygodne ale dobrze chronią przed zimnem.

Dodatki czy warto?

Moim zdaniem to temat rzeka, można tu wyszczególnić pare etapów. Czyli sam makijaż, biżuteria po szale, rękawiczki, torebki. Wszystko bowiem wpływa na odbiór takiego płaszcza z ZOiO i wprowadza nowe standardy w naszym wizerunku. Warto wyszczególnić sobie kilka takich elementów aby zawsze widziano nas w stanie perfekcyjnym. Utrzymanie się w tym to sztuka i najlepiej pokazuje jaką prace włożyliśmy w to aby osiągnąć efekt. Warto ponieważ każdy lubi dobrze dobrane elementy, wszystko co dobre dobrze się sprawdza.

LEAVE A REPLY