Z czym nie łączyć damskich kurtek wiosennych?

0
Z czym nie łączyć damskich kurtek wiosennych?

Hej, ostatnio wiele się mówi o nadchodzącej wiośnie, która jeszcze nie chce przyjść.

Czy Ty też czekasz z niecierpliwością czekasz właśnie na tą chwilę kiedy zrzucisz jarzmo mrozu i niczym modnym zdejmiesz ten kokon. Dla mnie to ostatnie chwile na fajne pomysły do dopełnienia tej kreacji i przemyślenia czy to co sobie wymyślił jest odpowiedzią.

Właśnie te damskie kurtki wiosenne z zoio, które będą służyć Ci przez dłuższy okres i to one zagwarantują Ci dobry albo zły odbiór. Wszystko to kwestia tylko i wyłącznie dobrego doboru kolorystyki i fasonu jaki zastosujesz by uzyskać właśnie tą odpowiedź i tą jedyną kreacje.

Prostota nie zawsze służy.

Wiem że to najprostsza odpowiedź na wszystko to użycie standardowych zestawów, które zawsze ze sobą pasują ale. Są już tak standardowe, tak przejawiające się w codzienności że nie mają tego czegoś w sobie, duszy, mocy. Po prostu są na nas i wyglądamy w nich – zwyczajni, żadnego echo i czegoś wyjątkowego co miałoby, mogłoby wyróżnić i pokazać naszą kobiecość, piękno i to że potrafimy się dobrze zaprezentować. Dlatego jak już zakładasz kurtkę na wiosnę, warto przemyśleć jakie elementy po pierwsze się z nią dopasują a po drugie po zdjęciu tej pierwszej zaprezentują się z całą swoją okazałością.

Czyli pod płaszczykiem neutralności kryje się gustowna spódnica ołówkowa okraszoną nieziemsko białą koszulą. Brzmi klasycznie, jednak w cudownym połączeniu z lekkim naturalnym makijażem i delikatną biżuterią obraz zmienia się zupełnie o sto osiemdziesiąt stopni.

Szpilki czy trampki?

Pytanie filozoficzne, brzmi czasem jak wyrok a czasem jak dowcip. Jednak ostatecznie powiedzmy jeśli kurtka damska, którą kupiłam na ZOiO będzie oparta o trampki nikt nie będzie się spodziewał tego co kryje się pod spodem tej peleryny niewidki. A to właśnie cała magia wpływania na ten efekt wow, kiedy wchodząc na bal wszyscy nagle milkną oczarowani. Tak samo będzie w tym przypadku. Jeśli nawet użyjemy eleganckich czarnych spodni a towarzyszyć nam będą szpilki i fajna błękitna koszula nadal wywołamy zainteresowanie i będziemy pokazywać się od strony elegancji i tej zmysłowej kobiecości.

Zbiór piękna.

Złote rady, zespół dobrych pomysłów i ciekawych inspiracji. Tak właśnie możemy to nazwać. Fajne połączenia kurtki wiosennej damskiej z tym jakie inne elementy dorzucimy tutaj czy to będą szpilki, czy trampki a może w końcu fajne sandałki. To ciekawe dodatki z taką bazą i elementami kryjącymi, które zrobią tajemnice ale w ostateczności zrobią szum.

LEAVE A REPLY