Masz chłopięcą sylwetkę? Może przyda ci się szarfa?

0

Jeśli zdarzy ci się mieć trochę bardziej chłopięcą sylwetkę albo może jesteś nieco bardziej płaska niż przeciętne kobiety, nie denerwuj się. Jest wiele doskonałych porad, na przykład na modissimo.pl, które mogą sprawić, że twoje piersi będą wyglądały pełniej i bardziej atrakcyjnie. Pamiętaj, moda to połączenie symetrii, mieszania barw i dekoracji. Możesz stworzyć fantastyczny efekt tylko przy pomocy niektórych prostych sztuczek optycznych.

Na przykład, dobrze przygotowany dekolt może również pomóc zwrócić uwagę widza na pożądane miejsca. Jeśli wybierzesz osłonięty dekolt lub użyjesz jedwabnej szarfy by wyłożyć swój dekolt, górna część twego ciała będzie bardziej widoczna, a piersi wydadzą się większe. Inne sztuczki, takie jak wysokie i bardziej asymetryczne kołnierze sprawią, że głowa wyda się bardziej pionowa… co przyciągnie uwagę do głowy, a nie ramion. Wydasz się bardziej pionowa, co optycznie poszerzy twój dekolt. Jako bardziej chłopięca kobieta, możesz zaszaleć. Znam wiele kobiet o dużym biuście, które wstydzą się niskiego dekoltu – ale im mniejszy biust, tym większy dekolt!

Ogólnie szale i jedwabne chustki mogą cię chronić podczas chłodnej wczesnej wiosennej nocy, ale przede wszystkim dodają trochę ikry do twojej kreacju. Mogą one działać jako ozdoba, jako naszyjnik, jako pasek, jako nakrycie głowy… i pozwolą ci na optyczne przyciągnięcie uwagi do twego biustu. Takie szarfy zwykle są wykonane z prostych, lekkich materiałów, takich jak kaszmir, bawełna, jedwab, akryl i inne tkaniny stworzone przez człowieka, takie jak poliester i wiskoza. Mogą także podkreślać odpowiednie miejsca w twoim ciele – to plama koloru.

Choć możesz zawiązać te szale wokół szyi, istnieją inne możliwości. Istnieją jednak setki opcji które może zaoferować prosty jedwabny szal. Nie trzeba ich nosić jak szaliki zimowe. Możesz nosić je jak szarfę typu ascots, po prostu pozwolić im wisieć na szyi. Moja niemiecka szefowa nosi długą jedwabną błękitną szarfę stylizowaną jak krawat mężczyzn – sprawia to, że jest bardziej kobieca, ale równicześnie bardzo silna. Taka szarfa idealnie pasuje do garnituru!

LEAVE A REPLY