Bo takich butów to nie widziałaś!

0

Trampki czy kozacki? Która rzecz jest Ci bliższa.

kobieta w sukience i szpilkachJeśli jesteś zwolenniczką obcasów sprawdź ofertę przygotowaną przez https://zoio.pl/obuwie jako pierwsze stopień do grzechu. Ja przyznaje się z ręką na sercu zgrzeszyłam kilkukrotnie wybierając kilka ciuszków i butów mających mi służyć po wieczność. Gdzie w moim sercu stylizacja jeansów i koszulki w Converse była najlepszą na świecie. Uwielbiam od niedawna ubrać się w szpilki a towarzystwo sukienek jest mi już nieobce. Chętnie dobieram do tego również botki na słupku, czyli każda rzecz na podwyższeniu ma w moim zapleczu specjalne miejsce. Gdzie moim zdaniem powstają jak dla mnie najlepsze propozycje na świecie i nieziemskie zestawy pokazuje na różnych przyjęciach czy balach.

Idealne na jesień. Buty na jesienną aurę.

Specjalnie wybrałam temat botków, ponieważ to szersza kategoria. Możemy tu wyznaczyć kilka rożnych pomysłów i rodzai obuwia. Wybieramy może te ze skóry, takie które wodę i zimno będą miały za nic. I do tego będą prezentowały się w każdym stroju idealnie. Tworząc perfekcyjną i twórczą propozycje dla każdej kobity chcącą być i śliczną i wygodną ja sama wiem to po sobie. Szczególnie że w jesień dość często choruję i już czuję zbliżający się katar. Pragnę z tego stworzyć stylizację na bazie spodni i spodni. Ponieważ sama sukienka z botkami nie jest miła. Kozaczki prędzej, ponieważ te nie pogrubiają tak stopy.

srebne błyszczące szpilkiŚwietna sprawa, to kobieta w szpilkach.

Świetna sprawa to połączyć spodnie ze szpilkami. To dla mnie wystarczająco boska stylizacja. Uwielbiam dobrze wyglądać, stworzyć perfekcyjną stylizację, ostatnie zakupy w zoio.pl uważam za bardzo udane i na pewno wykorzystam ich ciuchy do ulubionych elementów. Tworzenie na bazie jeansów i szpilek to jedno z najlepszych rozwiązań. Takie stylizacje wyglądają bardzo zmysłowo, szczególnie w towarzystwie białych koszul. Kobiecość i seksowność bije od Ciebie dosłownie na kilometr. Najlepsze stylizacje to te proste i bardzo kobiece. Szpilki w kolorze czarnym lub czerwonym do takiego zestawu pasują jak ulał. Buty kochają być noszone staraj się wybierać szpilki jak najwięcej się da.

 

LEAVE A REPLY