Biżuteria – minimalistyczny dodatek, do każdej stylizacji.

0
Biżuteria – minimalistyczny dodatek, do każdej stylizacji.

Drobne dodatki podobnie jak buty potrafią odmienić z wydającej się na pierwszy rzut oka prostą stylizację, w pełen stylu look. Jednak przy dodatkach takich jak bransoletki, kolczyki, pierścionki oraz wiele innych delikatnych dodatków. Lecz w przypadku biżuterii najważniejsze jest zachowanie przez nasz pewnego umiaru oraz dobrego smaku. Przede wszystkim na pierwszym miejscu jakże istotna prostota.

Kolczyki – ozdoba uszu, każdej kobiety.

Ciężko jest obecnie znaleźć kobietę, która nie posiada przekutych uszu. Przez co śmiało możemy powiedzieć, że to właśnie kolczyki są jedną z popularnych damskiej biżuterii. Dodatkowo coraz częściej jesteśmy w stanie spotkać się z tym, że w jednym uchu znajduje się więcej niż jeden kolczyk. Obecnie trendem jaki panuje właśnie pośród nich jaki możemy spotkać to kolczyki w sztyfcie. Pośród, których niewątpliwie królują te będące w kształcie gwiazd inspirowane kosmosem. Oprócz tego modnym motywem jaki także możemy spotkać są kolczyki w kształtach figur geometrycznych. Wypada wiedzieć także o tym, iż kolczykami które z pewnością przyciągną na nas spojrzenia innych oraz są modne to te sięgające nam do ramion. Z pewnością, każda z nas spotkała je na swojej drodze.

Masz smukłą szyje – zaakcentuj to.

Jeżeli chcesz podkreślić posiadaną przez Ciebie smukłą szyję? Wystarczy jak zaakcentujesz to nosząc naszyjniki. Teraz pośród naszyjników prym wiodą, długie które swoją długością sięgają do biustu. Dlatego wypada je zakładać do sukienkę czy choćby bluzek z większym dekoltem. Natomiast jeżeli szukasz czegoś co sprawdzi się w połączeniu z topami z nico mniejszym dekoltem, to bezkonkurencyjnym hitem tego sezonu są delikatne różnego rodzaju wisiorki oraz proste blaski.

Nie nosisz zegarka? Ozdób nadgarstki bransoletkami.

Mimo tego, że z pewnością większość z nas z pewnością spotkała się z obszernymi czy plastikowymi oraz ciężkimi bransoletkami. To jednak nie takie propozycje powinny ozdabiać nasze nadgarstki. Wypada wziąć przykład ze zwolenniczek subtelnego stylu, które stawiają swoje wybory na delikatne zawieszki w szczególności w kształcie ptaszków. Motyw orientalny przez to jest istotnie widoczny i wiedzie prym w zdobieniu naszych dłoni.

Ukochane pierścionki, biżuteria wielu pań.

Jeśli natomiast podobnie jak ja nie jesteś fanką noszenia bransoletek na swoich nadgarstkach. Wtenczas z pomocą nam przychodzą pierścionki. Oprócz wspomnianych już przeze mnie wcześniej motywów pośród biżuterii, w tym roku pośród pierścionków podobnie jak przy sukienkach motyw kwiatowy jest dość mocno widoczny. Bez wątpienia nie może zabraknąć pierścionków z pojedynczą cyrkonią, które jest w modzie już od pewnego czasu.
Jak widzimy nawet biżuteria potrafi wpłynąć na odbiór naszej osoby przez innych. Dlatego, też warto zastanowić się nad tym co dla nas będzie odpowiednie.

LEAVE A REPLY