Idealna proporcja. Czyli jak buty wpływają na stylizacje.

0

W całości obraniu się jest dobre połączenie górnej części garderoby z dolną. Najistotniejsze to zachować idealną proporcję w stylach.

Ponieważ moda rządzi się swoimi prawami warto tych pewnych przestrzegać. Na przykład unikać przeładowania w dodatkach aby nie zakłócić proporcji naszego ciała. Taka sama sprawa jest z dodatkami takimi jak buty. Buty nie mogą być przeładowaniem, muszą idealnie wkomponowywać się w całość. Można wykorzystać świetne buty na niskim obcasie, zoio.pl/obuwie/czolenka-na-koturnie tak zwane czółenka i połączyć je z jeansami. Wygląd pełen gracji i kobiecości.

Idealne do tego jest dołączenie fajnej torebki czy paska. Pamiętajmy jednak o tym by nic nie przerysowało naszej sylwetki.

sukienka w różowe kropkiButy to kwestia również dobrego gustu, w idealnym pomyśle spisują świetną rolę podkreślenia zgrabności. Torebka nie tylko na dokumenty, wpływa ona na dopełnienie naszej stylizacji w pustą przestrzeń i powoduje też że nasze ręce mają swoją drogę ucieczki. Wiadomym jest oczywiście że każda chwila powinna mieć swoją idealną kreację, tak więcej elegancki bal pasuje sukienka i piękne szpilki. Tak na spotkanie na mieście ta sama sukienka idealnie komponuje się z innym rodzajem obuwia.

 

 

 

białe szpilki z odsłoniętym palcem

Idealnym kompletem dla spodni i czółenek są pasy. Świetnym pomysłem jest aksamitny materiał.

Pamiętajmy jednak że gdy nasze ramiona są zbyt szerokie pas będzie tylko pełnił negatywną rolę w całym zestawie. Idealne zestawy to te budowane z większym wyprzedzeniem. Ponieważ diabeł tkwi w szczegółach, nasze powinny być idealne dobrane by całość była kompletnym elementem.

 

Ponieważ nie tylko szpilki ale również płaskie buty. Świetnym kompletem są zdecydowanie do sukni ślubnych. Świetną kompozycją były czerwone na ślubie na którym byłam całkiem niedawno

Pamiętajmy też o konkretach, biżuteria to nadal ważny temat i dość istotnie wpłynie na odebranie tej stylizacji którą tworzymy. Nawet kolczyki mają znaczenie, stąd jak mówiłem przykładajmy uwagę do takich elementów.

Jak myślicie czy płaskie buty są stosowne do sukni ślubnych? Czy lubicie szpilki?

Dajcie znać

Pozdrawiam

LEAVE A REPLY